SM-42W201 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Nidec Components
Varastossa: 802
Tekniset tiedot
200 Ohms 0,25W, 1/4W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 11.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
SM-42W201
DigiKeyn tuotenumero
SM-42W201-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM-42W201
Kuvaus
TRIMMER 200 OHM 0.25W J LEAD TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
Nidec Components
Kierrosten lukumäärä
11.0
Sarja
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Pakkaustapa
Irtotavara
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Resistanssi
200 Ohms
Terminointityyppi
J-johto
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,189" x 0,138" pinta (4,80mm x 3,50mm)
Toleranssi
±10%