SM-42TW201
DigiKeyn tuotenumero
SM-42TW201TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SM-42TW201CT-ND - Cut Tape (CT)
SM-42TW201DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM-42TW201
Kuvaus
TRIMMER 200 OHM 0.25W J LEAD TOP
Tarkka kuvaus
200 Ohms 0,25W, 1/4W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 11.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
EDA/CAD-mallit
SM-42TW201 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Resistanssi
200 Ohms
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,189" x 0,138" pinta (4,80mm x 3,50mm)
Toleranssi
±10%