F17FA-03MC
F17FA-03MC
F17FA-03MC
DigiKeyn tuotenumero
563-1384-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F17FA-03MC
Kuvaus
FAN AXIAL 17X5MM 3.3VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 3,3VDC Neliö - 17mm pit. x 17mm kork. Holkki 0,353CFM (0,010m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Tuuletintyyppi
Valm.
Kohina
5,0dB(A)
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Kaukalo
Terminointi
2 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
32 – 140°F (0 – 60°C)
Jännite – nimellinen
Virtaluokitus (ampeeria)
0,070A
Koko/mitat
Neliö - 17mm pit. x 17mm kork.
Jännitealue
3,1 – 3,5VDC
Leveys
5,00mm
Materiaali - kehys
Akryylibutadieenistyreeni (ABS), Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Ilmavirtaus
0,353CFM (0,010m³/min)
Materiaali - terä
Staattinen paine
0,024 in H2O (6,0 Pa)