F16EA-03LLC--E
F16EA-03LLC--E
F16EA-03LLC
DigiKeyn tuotenumero
563-F16EA-03LLC-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F16EA-03LLC
Kuvaus
FAN AXIAL 16X4MM 3.3VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 3,3VDC Neliö - 16mm pit. x 16mm kork. Holkki 0,424CFM (0,012m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Kohina
3,0dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
70 mW
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
14 – 140°F (-10 – 60°C)
Jännite – nimellinen
Paino
0,003 lb (1,36 g)
Koko/mitat
Neliö - 16mm pit. x 16mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
0,020A
Leveys
4,00mm
Jännitealue
3,2 – 3,5VDC
Ilmavirtaus
0,424CFM (0,012m³/min)
Materiaali - kehys
Nestekidepolymeeri (LCP)
Staattinen paine
0,019 in H2O (4,7 Pa)