CT-6EX104
DigiKeyn tuotenumero
563-CT-6EX104-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CT-6EX104
Kuvaus
TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Sivupuolen säätö
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
Nidec Components
Kierrosten lukumäärä
1.0
Sarja
Säädön tyyppi
Sivupuolen säätö
Pakkaustapa
Irtotavara
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi
100 kOhms
Terminointityyppi
PC-nastat
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,323" x 0,276" pinta (8,20mm x 7,00mm)
Toleranssi
±10%