CL-SA-12C4-22
DigiKeyn tuotenumero
563-1385-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CL-SA-12C4-22
Kuvaus
SWITCH SLIDE SPDT 500MA 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Liukukytkimet SPDT Läpivientiaukko, Suorakulma
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CL-SA-12C4-22 -mallit
Kategoria
Aktuaattorin pituus
1,40mm
Valmistaja
Nidec Components
Kontaktin materiaali
Kulta (Au)
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko, Suorakulma
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Piiri
SPDT
Kytkimen liike
1,60mm
Kontaktin ajoitus
Ei-oikosulkeva (BBM)
Mekaaninen käyttöikä
10000 sykliä
Kytkimen toiminto
On-On
Sähköinen käyttöikä
2000 sykliä
Virtaluokitus (ampeeria)
500mA (DC)
Käyttövoima
255gf
Jänniteluokitus – DC
12 V