TLE42744GSV33HTMA1
DigiKeyn tuotenumero
TLE42744GSV33HTMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
TLE42744GSV33HTMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
TLE42744GSV33HTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TLE42744GSV33HTMA1
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-4
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 400mA PG-SOT223-4
EDA/CAD-mallit
TLE42744GSV33HTMA1 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
220 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
30 mA
Sarja
PSRR
60dB (100Hz)
Digi-Reel®
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto, Oikosulku
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Lähdön konfiguraatio
Luokka
Autoteollisuus
Lähdön tyyppi
Hyväksyntä
AEC-Q100
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
40V
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
PG-SOT223-4
Jännitehäviö (maks.)
0,5V @ 250mA