UUT1V100MCL1GS
DigiKeyn tuotenumero
493-6262-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-6262-1-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UUT1V100MCL1GS
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UUT1V100MCL1GS -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
25 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Rippelivirta korkealla taajuudella
37.5 mA @ 10 kHz
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C