RKS1J100MCNAHFGS
DigiKeyn tuotenumero
RKS1J100MCNAHTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RKS1J100MCNAHFGS
Kuvaus
CAP ALUM POLY 10UF 20% 63V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF 63 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 40mOhm 3000 tuntia @ 125°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
3000 tuntia @ 125°C
Valmistaja
Nichicon
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Rippelivirta matalalla taajuudella
218 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.18 A @ 100 kHz
Tyyppi
Polymeeri
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
10 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,276" (7,00mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm