HHXF500GRA470MHA0G
DigiKeyn tuotenumero
565-HHXF500GRA470MHA0GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
565-HHXF500GRA470MHA0GCT-ND - Cut Tape (CT)
565-HHXF500GRA470MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HHXF500GRA470MHA0G
Kuvaus
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 50V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µF 50 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 24mOhm 3000 tuntia @ 135°C
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C
Digi-Reel®
Ominaisuudet
Tärinänesto
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta matalalla taajuudella
360 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
3.6 A @ 100 kHz
Kapasitanssi
47 µF
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
24mOhm
Käyttöikä lämpötilassa
3000 tuntia @ 135°C