PCR1H121MCL2GS
DigiKeyn tuotenumero
493-13772-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-13772-1-ND - Cut Tape (CT)
493-13772-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PCR1H121MCL2GS
Kuvaus
CAP ALUM POLY 120UF 20% 50V SMD
Tarkka kuvaus
120 µF 50 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 25mOhm 4000 tuntia @ 125°C
EDA/CAD-mallit
PCR1H121MCL2GS -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 125°C
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.9 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
120 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,472" (12,00mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Jännite – nimellinen
50 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
25mOhm