CDBA5150-HF
DigiKeyn tuotenumero
641-1705-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-1705-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1705-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDBA5150-HF
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO214AC
Tarkka kuvaus
Diodit 150 V 5A Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CDBA5150-HF -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 µA @ 150 V
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
380pF @ 4V, 1MHz
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
150 V
Valmistajan laitepakkaus
DO-214AC (SMA)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
5A
Toimintalämpötila - liitos
-50°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
870 mV @ 5 A