GYF1V121MCW1GS on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Nichicon
Varastossa: 1 240
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Nichicon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Panasonic Industry
Varastossa: 929
Eaton - Electronics Division
Chemi-Con
120 µF 35 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 35mOhm 4000 tuntia @ 125°C
GYF1V121MCW1GS
DigiKeyn tuotenumero
GYF1V121MCW1GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
493-GYF1V121MCW1GSCT-ND - Cut Tape (CT)
493-GYF1V121MCW1GSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GYF1V121MCW1GS
Kuvaus
CAP ALUMHYB 120UF 20% 35V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valmistaja
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
255 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.7 A @ 100 kHz
Tyyppi
Hybridi
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Kapasitanssi
120 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,315" (8,00mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
35mOhm
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 125°C