PSMNR90-80ASFJ | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PSMNR90-80ASFJ |
Kuvaus | PSMNR90-80ASF/SOT8000A/CCPAK12 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 80 V 505A (Tc) 1,55kW (Tc) Kiinnitys pintaan CCPAK1212 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 4V @ 1mA |
Valm. | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 463 nC @ 10 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vgs (maks.) ±20V |
Osan tila Aktiivinen | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 32115 pF @ 40 V |
FET-tyyppi | Tehohäviö (maks.) 1,55kW (Tc) |
Teknologia | Toimintalämpötila -55°C – 175°C (TJ) |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 80 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Valmistajan laitepakkaus CCPAK1212 |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 10V | Pakkaus / kotelo |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 0,85mOhm @ 25A, 10V |