PSMNR90-80ASFJ
DigiKeyn tuotenumero
1727-PSMNR90-80ASFJTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-PSMNR90-80ASFJCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-PSMNR90-80ASFJDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSMNR90-80ASFJ
Kuvaus
PSMNR90-80ASF/SOT8000A/CCPAK12
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 80 V 505A (Tc) 1,55kW (Tc) Kiinnitys pintaan CCPAK1212
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
463 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
32115 pF @ 40 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
1,55kW (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
80 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
CCPAK1212
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
0,85mOhm @ 25A, 10V