PSMNR70-40SSHJ
DigiKeyn tuotenumero
1727-8560-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-8560-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-8560-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSMNR70-40SSHJ
Kuvaus
MOSFET N-CH 40V 425A LFPAK88
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 40 V 425A (Tc) 375W (Tc) Kiinnitys pintaan LFPAK88 (SOT1235)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PSMNR70-40SSHJ -mallit
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
202 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
15719 pF @ 25 V
Osan tila
Aktiivinen
FET-ominaisuus
Schottky-diodi (runko)
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
375W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
40 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
LFPAK88 (SOT1235)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
0,7mOhm @ 25A, 10V
Päätuotenumero
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,6V @ 1mA