PSMN9R8-30MLC,115
DigiKeyn tuotenumero
1727-7146-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-7146-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-7146-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSMN9R8-30MLC,115
Kuvaus
MOSFET N-CH 30V 50A LFPAK33
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 30 V 50A (Tc) 45W (Tc) Kiinnitys pintaan LFPAK33
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PSMN9R8-30MLC,115 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
1,95V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
10.9 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
690 pF @ 15 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
45W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C