PSMN7R2-100YSFX | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PSMN7R2-100YSFX |
Kuvaus | NEXTPOWER 80/100V MOSFETS |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 100 V 111A (Tc) 194W (Tc) Kiinnitys pintaan LFPAK56, Power-SO8 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 4V @ 1mA |
Valm. | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 75 nC @ 10 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vgs (maks.) ±20V |
Osan tila Aktiivinen | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 4818 pF @ 50 V |
FET-tyyppi | Tehohäviö (maks.) 194W (Tc) |
Teknologia | Toimintalämpötila -55°C – 175°C (TJ) |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 100 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Valmistajan laitepakkaus LFPAK56, Power-SO8 |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 7V, 10V | Pakkaus / kotelo |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 6,9mOhm @ 25A, 10V |