PSMN7R0-30YL,115 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PSMN7R0-30YL,115 |
Kuvaus | MOSFET N-CH 30V 76A LFPAK56 |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 30 V 76A (Tc) 51W (Tc) Kiinnitys pintaan LFPAK56, Power-SO8 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 2,15V @ 1mA |
Valm. | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 22 nC @ 10 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vgs (maks.) ±20V |
Osan tila Valmistus lopetettu DigiKeyllä | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 1270 pF @ 12 V |
FET-tyyppi | Tehohäviö (maks.) 51W (Tc) |
Teknologia | Toimintalämpötila -55°C – 175°C (TJ) |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 30 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |