PSMN7R0-30YL,115
DigiKeyn tuotenumero
1727-4170-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-4170-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-4170-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSMN7R0-30YL,115
Kuvaus
MOSFET N-CH 30V 76A LFPAK56
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 30 V 76A (Tc) 51W (Tc) Kiinnitys pintaan LFPAK56, Power-SO8
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,15V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
22 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1270 pF @ 12 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
51W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
LFPAK56, Power-SO8
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
7mOhm @ 15A, 10V