PSMN7R0-100BS,118 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Infineon Technologies
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Infineon Technologies
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Texas Instruments
IXYS
IXYS
Varastossa: 703
Vishay Siliconix
N-kanavatyyppi 100 V 100A (Tc) 269W (Tc) Kiinnitys pintaan D2PAK