PSMN5R5-100YSFX
DigiKeyn tuotenumero
1727-PSMN5R5-100YSFXTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-PSMN5R5-100YSFXCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-PSMN5R5-100YSFXDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSMN5R5-100YSFX
Kuvaus
PSMN5R5-100YSF/SOT669/LFPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 115A (Tc) 238W (Tc) Kiinnitys pintaan LFPAK56, Power-SO8
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
95 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
6238 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
238W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
LFPAK56, Power-SO8
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
7V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
5,5mOhm @ 25A, 10V