PSMN4R0-60YS,115
DigiKeyn tuotenumero
1727-2470-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-2470-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-2470-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSMN4R0-60YS,115
Kuvaus
MOSFET N-CH 60V 74A LFPAK56
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 60 V 74A (Tc) 130W (Tc) Kiinnitys pintaan LFPAK56, Power-SO8
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PSMN4R0-60YS,115 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
56 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
3501 pF @ 30 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
130W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
60 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
LFPAK56, Power-SO8
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
4mOhm @ 15A, 10V