PSMN3R4-30BLE,118
DigiKeyn tuotenumero
1727-1102-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-1102-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-1102-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSMN3R4-30BLE,118
Kuvaus
MOSFET N-CH 30V 120A D2PAK
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 30 V 120A (Tc) 178W (Tc) Kiinnitys pintaan D2PAK
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,15V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
81 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
4682 pF @ 15 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
178W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
D2PAK
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
3,4mOhm @ 25A, 10V