PSMN2R6-80YSFX
DigiKeyn tuotenumero
1727-PSMN2R6-80YSFXTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-PSMN2R6-80YSFXCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-PSMN2R6-80YSFXDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSMN2R6-80YSFX
Kuvaus
PSMN2R6-80YSF/SOT1023/4 LEADS
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 80 V 231A (Ta) 294W (Ta) Kiinnitys pintaan LFPAK56, Power-SO8
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
127 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
8191 pF @ 40 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
294W (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
80 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
LFPAK56, Power-SO8
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
2,4mOhm @ 25A, 10V