PSMN2R3-80SSFJ
DigiKeyn tuotenumero
1727-PSMN2R3-80SSFJTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-PSMN2R3-80SSFJCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-PSMN2R3-80SSFJDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSMN2R3-80SSFJ
Kuvaus
NEXTPOWER 80/100V MOSFETS
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 80 V 240A (Ta) 341W (Ta) Kiinnitys pintaan LFPAK88 (SOT1235)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
184 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Vanhentunut
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
12320 pF @ 40 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
341W (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
80 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
LFPAK88 (SOT1235)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
7V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
2,3mOhm @ 25A, 10V