PSMN1R5-30BLEJ | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PSMN1R5-30BLEJ |
Kuvaus | MOSFET N-CH 30V 120A D2PAK |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 30 V 120A (Tc) 401W (Tc) Kiinnitys pintaan D2PAK |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 2,15V @ 1mA |
Valm. | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 228 nC @ 10 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vgs (maks.) ±20V |
Osan tila Aktiivinen | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 14934 pF @ 15 V |
FET-tyyppi | Tehohäviö (maks.) 401W (Tc) |
Teknologia | Toimintalämpötila -55°C – 175°C (TJ) |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 30 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Valmistajan laitepakkaus D2PAK |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 4,5V, 10V | Pakkaus / kotelo |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 1,5mOhm @ 25A, 10V | Päätuotenumero |