PSMN1R4-100CSEJ
DigiKeyn tuotenumero
1727-PSMN1R4-100CSEJTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-PSMN1R4-100CSEJCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-PSMN1R4-100CSEJDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSMN1R4-100CSEJ
Kuvaus
N-CHANNEL, 100 V, 1.42 MOHM, MOS
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 340A (Tc) 935W (Tc) Kiinnitys pintaan CCPAK1212i
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,6V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
366 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
26023 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
935W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
CCPAK1212i
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1,42mOhm @ 25A, 10V