PSMN1R3-100ASFJ
DigiKeyn tuotenumero
1727-PSMN1R3-100ASFJTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-PSMN1R3-100ASFJCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-PSMN1R3-100ASFJDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSMN1R3-100ASFJ
Kuvaus
NEXTPOWER 100 V, 1.3 MOHM, N-CHA
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 400A (Ta) 1,071kW (Tc) Kiinnitys pintaan CCPAK1212
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
248 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
17737 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
1,071kW (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
CCPAK1212
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
7V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1,3mOhm @ 25A, 10V