PSMN1R0-30YLEX
DigiKeyn tuotenumero
1727-PSMN1R0-30YLEXTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-PSMN1R0-30YLEXCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-PSMN1R0-30YLEXDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSMN1R0-30YLEX
Kuvaus
PSMN1R0-30YLE/SOT669/LFPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 30 V 275A (Tc) 224W (Tc) Kiinnitys pintaan LFPAK56, Power-SO8
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,2V @ 2mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
119 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
7389 pF @ 15 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
224W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
LFPAK56, Power-SO8
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
7V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1,11mOhm @ 25A, 10V