PSMN1R0-100ASEJ on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
N-kanavatyyppi 100 V 430A (Tc) 1,55kW (Tc) Kiinnitys pintaan CCPAK1212
PSMN1R0-100ASEJ
DigiKeyn tuotenumero
1727-PSMN1R0-100ASEJTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-PSMN1R0-100ASEJCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-PSMN1R0-100ASEJDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSMN1R0-100ASEJ
Kuvaus
PSMN1R0-100ASE/SOT8000A/CCPAK1
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PSMN1R0-100ASEJ -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,6V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
509 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
36460 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
1,55kW (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
CCPAK1212
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1,04mOhm @ 25A, 10V