PSMN029-100HLX
DigiKeyn tuotenumero
1727-PSMN029-100HLXTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-PSMN029-100HLXCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-PSMN029-100HLXDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSMN029-100HLX
Kuvaus
MOSFET 2N-CH 100V 30A LFPAK56D
Tarkka kuvaus
MOSFETit - ryhmät 100V 30A (Ta) 68W (Ta) Kiinnitys pintaan LFPAK56D
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PSMN029-100HLX -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,1V @ 1mA
Valmistaja
Nexperia USA Inc.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
29,6nC @ 5V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
3637pF @ 25V
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
68W (Ta)
Teknologia
MOSFET (metallioksidi)
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Konfiguraatio
2 N-kanavaa (kaksinkertainen)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
FET-ominaisuus
Logiikkatasoportti
Pakkaus / kotelo
SOT-1205, 8-LFPAK56
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100V
Valmistajan laitepakkaus
LFPAK56D
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
30A (Ta)
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
27mOhm @ 5A, 10V