PSMN025-100HSX
DigiKeyn tuotenumero
1727-PSMN025-100HSXTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-PSMN025-100HSXCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-PSMN025-100HSXDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSMN025-100HSX
Kuvaus
MOSFET 2N-CH 100V 29.5A LFPAK56D
Tarkka kuvaus
MOSFETit - ryhmät 100V 29,5A (Ta) 68W (Ta) Kiinnitys pintaan LFPAK56D
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PSMN025-100HSX -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 1mA
Valmistaja
Nexperia USA Inc.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
38,1nC @ 10V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2436pF @ 25V
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
68W (Ta)
Teknologia
MOSFET (metallioksidi)
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Konfiguraatio
2 N-kanavaa (kaksinkertainen)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100V
Pakkaus / kotelo
SOT-1205, 8-LFPAK56
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
29,5A (Ta)
Valmistajan laitepakkaus
LFPAK56D
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
24,5mOhm @ 10A, 10V