PMZ950UPELYL | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PMZ950UPELYL |
Kuvaus | MOSFET P-CH 20V 500MA DFN1006-3 |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | P-kanava 20 V 500mA (Ta) 360mW (Ta), 2,7W (Tc) Kiinnitys pintaan SOT-883 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 950mV @ 250µA |
Valm. | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 2.1 nC @ 4.5 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vgs (maks.) ±8V |
Osan tila Valmistus lopetettu DigiKeyllä | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 43 pF @ 10 V |
FET-tyyppi | Tehohäviö (maks.) 360mW (Ta), 2,7W (Tc) |
Teknologia | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 20 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Valmistajan laitepakkaus SOT-883 |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 1,5V, 4,5V | Pakkaus / kotelo |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 1,4Ohm @ 500mA, 4,5V | Päätuotenumero |