PMX100UNZ
DigiKeyn tuotenumero
1727-PMX100UNZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-PMX100UNZCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-PMX100UNZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PMX100UNZ
Kuvaus
PMX100UN/SOT8013/DFN0603-3
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 20 V 1,3A (Ta) 300mW (Ta), 4,7W (Tc) Kiinnitys pintaan DFN0603-3 (SOT8013)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
900mV @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
2.3 nC @ 4.5 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±12V
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
144 pF @ 10 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
300mW (Ta), 4,7W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
20 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
DFN0603-3 (SOT8013)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
1,8V, 4,5V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
210mOhm @ 1A, 4,5V