PMEG4005ESFCYL
DigiKeyn tuotenumero
2156-PMEG4005ESFCYL-NEX-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PMEG4005ESFCYL
Kuvaus
DIODE SCHOTTK 40V 500MA DSN06032
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 40 V 500mA Kiinnitys pintaan DSN0603-2
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Käänteinen elpymisaika (trr)
1.28 ns
Pakkaustapa
Irtotavara
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
6.5 µA @ 40 V
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi @ Vr, F
17pF @ 1V, 1MHz
Teknologia
Asennustyyppi
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
40 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
500mA
Valmistajan laitepakkaus
DSN0603-2
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
880 mV @ 500 mA
Toimintalämpötila - liitos
150°C