PESD3V3X4UHMYL
DigiKeyn tuotenumero
1727-8472-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-8472-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-8472-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PESD3V3X4UHMYL
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 4.5VC DFN1308-6
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4,5V Puristusliitin 11A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DFN1308-6
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PESD3V3X4UHMYL -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
11A (8/20µs)
Sovellukset
Telekommunikaatio
Kapasitanssi taajuudella
0,8pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TA)
Yksisuuntaiset kanavat
4
3,3V (maks.)
Pakkaus / kotelo
6-XFDFN
Jännite - läpilyönti (min)
5V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
4,5V