PESD3V3L4UG,115
DigiKeyn tuotenumero
1727-3827-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-3827-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-3827-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PESD3V3L4UG,115
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 12VC 5TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V Puristusliitin 3A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan 5-TSSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PESD3V3L4UG,115 -mallit
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Kapasitanssi taajuudella
22pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TA)
Tyyppi
Zener
Luokka
Autoteollisuus
Yksisuuntaiset kanavat
4
Hyväksyntä
AEC-Q100
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3,3V (maks.)
Jännite - läpilyönti (min)
5,32V
Pakkaus / kotelo
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
12V
Valmistajan laitepakkaus
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
3A (8/20µs)
Päätuotenumero
Teho - pulssin huippu
30W