MM3Z3V3T1GX on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 3.3 V 300 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-323
PESD15VL1BA,115
MM3Z3V3T1GX
DigiKeyn tuotenumero
1727-MM3Z3V3T1GXTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-MM3Z3V3T1GXCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-MM3Z3V3T1GXDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MM3Z3V3T1GX
Kuvaus
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
95 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 1 V
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 100 mA
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323
Teho - maksimi
300 mW