BZX384-B3V3-QX on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Taiwan Semiconductor Corporation
Varastossa: 8 211
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Rohm Semiconductor
Varastossa: 134
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 3.3 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-323
PESD15VL1BA,115
BZX384-B3V3-QX
DigiKeyn tuotenumero
1727-BZX384-B3V3-QXTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-BZX384-B3V3-QXCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-BZX384-B3V3-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX384-B3V3-QX
Kuvaus
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 100 mA
Sarja
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Toleranssi
±2%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
300 mW
Impedanssi (maks.) (Zzt)
95 Ohms