BZX8850S-C2V2-QYL
DigiKeyn tuotenumero
1727-BZX8850S-C2V2-QYLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-BZX8850S-C2V2-QYLCT-ND - Cut Tape (CT)
1727-BZX8850S-C2V2-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX8850S-C2V2-QYL
Kuvaus
DIODE ZENER 2.2V 365MW DFN1006BD
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 2.2 V 365 mW ±5% Kiinnitys pintaan DFN1006BD-2
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
4 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q100
Toleranssi
±5%
Teho - maksimi
365 mW
Pakkaus / kotelo
Impedanssi (maks.) (Zzt)
100 Ohms