BZX84-A33,215 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 6 077
Tekniset tiedot
Samankaltainen
onsemi
Varastossa: 19 123
Tekniset tiedot
onsemi
Diodit - Zener 33 V 250 mW ±1% Kiinnitys pintaan TO-236AB
BZX84-A33,215
DigiKeyn tuotenumero
1727-BZX84-A33,215TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-BZX84-A33,215CT-ND - Cut Tape (CT)
1727-BZX84-A33,215DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84-A33,215
Kuvaus
DIODE ZENER 33V 250MW TO236AB
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
BZX84-A33,215 -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 700 mV
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±1%
Valmistajan laitepakkaus
TO-236AB
Teho - maksimi
250 mW