BAS40-06W,115
DigiKeyn tuotenumero
1727-4804-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-4804-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-4804-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BAS40-06W,115
Kuvaus
DIODE ARR SCHOT 40V 120MA SOT323
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen anodi 40 V 120mA (DC) Kiinnitys pintaan SC-70, SOT-323
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BAS40-06W,115 -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 40 mA
Valmistaja
Nexperia USA Inc.
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
10 µA @ 40 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen anodi
Pakkaus / kotelo
SC-70, SOT-323
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
40 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-323
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
120mA (DC)