BAS4006WH6327XTSA1
DigiKeyn tuotenumero
448-BAS4006WH6327XTSA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-BAS4006WH6327XTSA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-BAS4006WH6327XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BAS4006WH6327XTSA1
Kuvaus
DIODE ARR SCHOT 40V 120MA SOT323
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen anodi 40 V 120mA (DC) Kiinnitys pintaan SC-70, SOT-323
Kategoria
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Valmistaja
Infineon Technologies
Käänteinen elpymisaika (trr)
100 ps
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 30 V
Toimintalämpötila - liitos
150°C (maks.)
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen anodi
Pakkaus / kotelo
SC-70, SOT-323
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
40 V