1PS79SB10,115 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 1PS79SB10,115 |
Kuvaus | DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523 |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 30 V 200mA Kiinnitys pintaan SOD-523 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 1PS79SB10,115 -mallit |
Kategoria | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 2 µA @ 25 V |
Valm. | Kapasitanssi @ Vr, F 10pF @ 1V, 1MHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Luokka Autoteollisuus |
Osan tila Valmistus lopetettu DigiKeyllä | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Teknologia | Asennustyyppi |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 30 V | Pakkaus / kotelo |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 200mA | Valmistajan laitepakkaus SOD-523 |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 800 mV @ 100 mA | Toimintalämpötila - liitos 125°C (maks.) |
Nopeus Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet | Päätuotenumero |