NSRLL30XV2T1G
DigiKeyn tuotenumero
NSRLL30XV2T1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
NSRLL30XV2T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NSRLL30XV2T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NSRLL30XV2T1G
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
52 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 30 V 200mA Kiinnitys pintaan SOD-523
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NSRLL30XV2T1G -mallit
Kategoria
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 10 V
Valmistajan laitepakkaus
SOD-523
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
30 V
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
200mA
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
600 mV @ 200 mA