NHD-2.4-240320AF-CTXP-T
DigiKeyn tuotenumero
757-NHD-2.4-240320AF-CTXP-T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NHD-2.4-240320AF-CTXP-T
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 2.4"
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Resistiivinen Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Musta TFT - väri Rinnakkaisväylä, 8/16 bittiä (RGB) 2,4" (60,96mm) 320 x 240 (QVGA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NHD-2.4-240320AF-CTXP-T -mallit
Kategoria
Katselualue
50,26mm lev. x 38,32mm kork.
Valmistaja
Newhaven Display Intl
Taustavalo
LED
Pakkaustapa
Kotelo
Pikselit
320 x 240 (QVGA)
Osan tila
Aktiivinen
Rajapinta
Rinnakkaisväylä, 8/16 bittiä (RGB)
Näytön tyyppi
TFT - väri
Ohjaimen tyyppi
ST7789Vi
Näyttötila
Transmissiivinen
Grafiikan väri
Musta
Kosketusnäyttö
Resistiivinen
Pisteen koko
0,05mm lev. x 0,15mm kork.
Näytön diagonaalinen koko
2,4" (60,96mm)
Pisteiden väli
0,15mm lev. x 10,80mm kork.