STDCQR1-16M
DigiKeyn tuotenumero
644-STDCQR1-16MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
644-STDCQR1-16MCT-ND - Cut Tape (CT)
644-STDCQR1-16MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STDCQR1-16M
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz ±15ppm Kiteet 8pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
8pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
16 MHz
Taajuuden vakaus
±25ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±15ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)