STDCSW5-16M
DigiKeyn tuotenumero
644-STDCSW5-16MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
644-STDCSW5-16MCT-ND - Cut Tape (CT)
644-STDCSW5-16MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STDCSW5-16M
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz ±15ppm Kiteet 8pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
8pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
16 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuuden vakaus
±25ppm
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuustoleranssi
±15ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)