MU01260-32.768K
DigiKeyn tuotenumero
644-MU01260-32.768KTR-ND - Rullattu teippi (TR)
644-MU01260-32.768KCT-ND - Cut Tape (CT)
644-MU01260-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MU01260-32.768K
Kuvaus
CRYSTAL 32.768KHZ 6PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz Kiteet 6pF 2-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
6pF
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Tyyppi
kHz Crystal (äänirauta)
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (2,05x1,2)
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,081" pit. x 0,047" lev. (2,05mm x 1,20mm)
Taajuuden vakaus
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)